reklama

Na Štefánikovej začnú v pondelok s druhou etapou rekonštrukcie verejného osvetlenia

V priebehu budúceho týždňa budú pokračovať rekonštrukčné práce verejného osvetlenia na Štefánikovej ulici v Trnave.

V dňoch od 22. do 26. februára preto bude čiastočne uzatvorená miestna komunikácia. Výmena lámp verejného osvetlenia sa dotkne aj parkovacích miest.

„Uzavreté budú parkovacie státia od mestskej veže po križovatku s Rybníkovou ulicou v dĺžke približne 200 m a jazdný pruh v tom istom smere v úseku asi 30 metrov,“ informuje úsek dopravy.

svetla-stefanikova2a
Prvá etapa výmeny svietidiel sa uskutočnila v decembri

Foto: Jana Gmitterová, mesto Trnava

Práce budú vykonávané len za priazivých poveternostných podmienok. Obchádzková trasa nie je potrebná, pretože Štefánikova ulica je slepá.

Práce pod ochranou uzávierky miestnej komunikácie bude vykonávať spoločnosť SIEMENS.

Prvú časť svietidiel na Štefánikovej ulici na opačnej strane vymenili v decembri minulého roka.

Ulož ako PDF
Napísal 19. februára 2016 9:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Štefánikovej začnú v pondelok s druhou etapou rekonštrukcie verejného osvetlenia”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.