reklama

Prestige Park rozširuje ponuku služieb

Neustále rozširujú ponuku! Prestige Park Trnava je najväčší poskytovateľ nájomného bývania v Trnave s ponukou vyše 80 bytov. To, čo ich odlišuje od iných, je ich orientácia na ľudí. Nájomníci si užívajú služby, ktoré dnes poskytujú iba lepšie hotely. A to všetko za bežný nájom v meste.

V dnešných dňoch prichádzajú s ďalšou výbornou správou pre svojich nájomníkov, rovnako aj pre tých budúcich. Opäť raz ukázali, že zisk nie je prvoradým cieľom. Spokojnosť ľudí, ktorí u nich bývajú, si cenia viac.

Dokazuje to aj nová dohoda s futbalovým klubom FC Spartak Trnava. Tá rozširuje ponuku už dnes bohatých služieb. Trnavský klub sa totiž dohodol na prenájme jednej garsónky pre potreby klubu a jeho hráčov.

Namiesto nájomného platí Prestige Parku aj dvomi VIP vstupenkami na každý domáci zápas. A ako to v Prestige Parku býva dobrým zvykom, osoh z toho budú mať práve ľudia tam bývajúci.

prestige

prestige-garsonka

Čo to prinesie pre ľudí?

Možnosti relaxu sú v Prestige Parku viaceré. Vo všeobecnosti ide o veľmi tichý areál v širšom centre Trnavy. Ľudia tam majú k dispozícii letnú terasu, detský kútik, reštauráciu s kaviarňou, či prístup do wellness, ktorý je jeden krát za mesiac dokonca zadarmo.

Popri tom nájomníci ťažia z výbornej polohy, do mesta je to len na skok. Okrem toho sú v blízkosti nákupné a relaxačné možnosti, ktoré sa po výstavbe City arény ešte zväčšili.

Prestige Park prichádza s novým projektom. Ich meno sa spojilo s futbalovým klubom Spartak Trnava. „Spojenie so Spartakom Trnava je samo o sebe pre nás výborné, je to veľké meno v slovenskom futbale. Ale za všetkým hľadáme zlepšenia pre ľudí u nás bývajúcich a tak sme pristúpili k tomu aj teraz. Som rád, že sa to darí,“ hovorí majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

Pre ľudí bývajúcich v Prestige Parku to bude znamenať nové možnosti v podobe vstupeniek do VIP sektora na domáce futbalové zápasy na štadióne Antona Malatinského.

„Lístky budú pridelené losom vždy pár dní pred zápasom. Už sme takto udelili prvé lístky na zápas proti Zlatým Moravciam. Sme radi, že môžeme aj takto spríjemniť ľuďom bývanie u nás,“ hovorí Mäsiar. Zároveň nevylučuje, že takto sa budú zapájať aj na charitu a lístky na niektoré zápasy venujú rôznym detským centrám.

Ďalšie prekvapenia

Prestige Park so svojou ponukou však určite nekončí. Už dnes sa svedomito pripravujú na zimu, keďže nájomníkom poskytujú zdarma aj údržbu parkoviska, chodníkov a všetkých spoločných priestorov.

„Ešte sa nám nestalo, že by nás zima prekvapila, finišujeme s prípravami, aby sme boli pripravení všetko k spokojnosti ľudí vyriešiť,“ povedal Mäsiar.

Avizuje však aj nové prekvapenie, ktoré v Prestige Parku chystajú. Zatiaľ nechcel byť konkrétny, ale určite to bude stáť za to.

Prestige Park je jednotka v nájmoch v Trnave a určite si chce priazeň ľudí aj do budúcnosti zachovať.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 15. októbra 2016 12:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.