reklama

Majstrovské oslavy titulu Spartaka potrvajú tri dni

Spartak Trnava oslávi spolu s fanúšikmi prvý titul v samostatnej slovenskej ligy a celkovo šiesty v histórii klubu počas víkendu od piatka 18. do nedele 20. mája 2018. Centrom osláv bude priestor parkoviska pri Kalokagatii. V sobotu večer absolvujú futbalisti spanilujú jazdu po uliciach Trnavy.

Už v piatok bude na programe veľká AUTOGRAMIÁDA MAJSTROV, ktorá sa začne o 17.00 h v nákupnom centre City Arena na 2. poschodí. Fanúšikom bude k dispozícii celý majstrovský tím vrátane trénerov. Pripravené budú špeciálne podpis karty, k dispozícii bude aj fanshop, kde sa budú predávať majstrovské tričká, ale i ďalšie suveníry.

SOBOTA

Deň duelu s AS Trenčín bude poriadne nabitý. Všetko sa to začne už o 14.30, keď bude pred štadiónom na parkovisku vedľa Kalokagatie sprievodný program. Moderovať ho bude Marek “Štajo” Steinecker, medzi fanúšikov zavítajú trnavské futbalové legendy, samozrejmosťou budú súťaže, rozdávať sa budú podpis karty majstrovského tímu. Hlavným ťahákom bude Bystrík banda, ktorá bude koncertovať vyše hodiny. Program potrvá do 16.15.

O 17.00 sa začne na štadióne samotný zápas, po ňom o 19.00 preberú spartakovci majstrovskú trofej a medaile. Pódium bude umiestnené v priestoroch VIP, takže každý divák bude mať dokonalý pohľad na najlepší tím Fortuna ligy v sezóne 2017/2018. Počas zápasu sú pripravené aj ďalšie prekvapenia.


Program majstrovských osláv

O 19.30 sa začne spanilá jazda na otvorenom cabrio autobuse s futbalistami Spartaka po uliciach Trnavy. To všetko za sprievodu motorkárov. Trasa sa začne na Ulici Dolné bašty a a skončí na parkovisku vedľa Kalokagatie, kde bude veľkolepé pódium s tromi led obrazovkami.

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo nájsť skvelých ľudí, ktorí nám zapožičali nádherný autobus z čias Malatinského chlapcov, snažíme sa, aby v oslavách bolo čo najviac takejto symboliky,“ povedal akcionár klubu Martin Poór.

Príchod majstrov na pódium sa očakáva po 20.00, v programe sa predstaví PatrioTT a D.T.N.L., ktorí zahrajú spartakovské skladby. Nebudú chýbať rozhovory s hráčmi. Moderátorom bude Marcel Merčiak. Pred deviatou sa začne koncert kapely Gladiátor a všetko vyvrcholí o 22.00 ohňostrojom.

NEDEĽA

O 11.30 sa začne v Katedrále sv. Jána Krstiteľa slávnostná sv. omša pri príležitosti získania majstrovského titulu. Zúčastnia sa na nej hráči, zástupcovia klubu a samozrejme pozvaná je široká verejnosť. Táto slávnosť bude zároveň oficiálnym ukončením majstrovských osláv.

(TS Spartak Trnava)


Trasa spanilej jazdy futbalistov spolu s motorkármi

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2018 6:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.