reklama

Mesto hľadá nájomcu bývalého kníhkupectva na Hlavnej ulici

Trnavská radnica vyhlásila obchodnú verejnú súťaž na prenájom priestorov bývalého kníhkupectva Libri na pešej zóne. Prevádzka je zatvorená od decembra 2016. Nový nájomca má od mesta vopred stanovený účel nájmu. Tým je prevádzka predajne kníh s kaviarňou, s vytvorením priestoru pre oddych a kreatívne trávenie času návštevníkov.

Priestory na prízemí meštianskeho domu na Hlavnej 17 v Trnave majú celkovú výmeru takmer 260 metrov štvorcových.

Rozloha predajne je 158 metrov štvorcových, ostatné priestory, ako sú šatňa, chodba a hygienické zariadenie dosahujú výmeru 60 metrov štvorcových.

K dispozícii je aj pivnica s rozlohou 41 metrov štvorcových.


Bývalé kníhkupectvo na pešej zóne

Prípadný víťaz obchodnej verejnej súťaže musí predložiť minimálne stanovenú ponuku ročného nájomného vo výške 31 597 eur s DPH.

Radnica chce zachovať pôvodný účel prevádzky, teda predaj kníh, no pridanou hodnotou má byť kaviareň a “vytvorenie priestoru pre oddych a kreatívne trávenie času návštevníkov”.

Nájomná zmluva s prípadným víťazným uchádzačom bude uzatvorená na dobu neurčitú s trojmesačnou výpovednou lehotou.

Písomné súťažné návrhy môžu záujemcovia doručiť osobne do podateľne Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava v Trnave, Hlavná 17, najneskôr do 14. augusta 2018 do 10.00 hod. v zapečatenej obálke.

Vyhodnotenie súťažných návrhov sa uskutoční na zasadnutí Majetkovej komisie MZ 14. augusta 2018.

Súťaž končí schválením najvhodnejšieho návrhu nájomnej zmluvy na najbližšom zasadnutí Mestskej rady mesta Trnava, ktoré nasleduje po vyhodnotení najvhodnejšieho návrhu Majetkovou komisiou MZ.

Jediným kritériom pre výber najvhodnejšieho návrhu je cena – výška nájmu.

Ulož ako PDF
Napísal 9. júla 2018 14:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.