reklama

V trnavských uliciach sa po tretí raz budú lúskať záhady. Tímová hra Ščul – Trnavská šifrovačka sa uskutoční 9. júna

V Trnave sa budú opäť „lúskať“ záhady, hádanky a šifry. Mestská tímová hra ŠČUL – Trnavská šifrovačka sa vracia už po tretí krát do ulíc nášho mesta.

V zahraničí obľúbená aktivita sa zameriava najmä na precvičenie mozgových závitov.

„Troj – až päťčlenné tímy sa budú orientovať podľa mapy, kde budú vyznačené jednotlivé stanoviská v historickom centre. Tu budú musieť vylúštiť niektorú zo šifier. Pomôcť si môžu aj použitím smartfónov, prípadne si za body kúpia nápovedu. Vôbec nejde o to, koľko toho človek vie, nie je to vedomostná súťaž. Súťažiaci budú musieť skôr zapojiť logické myslenie. Hra je teda určená pre tých, ktorí milujú lúštiť rozličné úlohy, hádanky, tímového ducha a kopec zábavy, ktorú ŠČULka prináša,“ priblížila organizátorka ŠČUL – Trnavskej šifrovačky Zuzana Šujanová.


FOTO: organizátori

Registrácia súťažiacich bola už spustená a je bezplatná. Prihlásiť sa možno prostredníctvom e-mailu scul.trnava@gmail.com do 30. mája 2019 alebo do naplnenia kapacity 150 súťažiacich. T

Tak na nič nečakajte a rýchlo sa prihlasujte. Minimálny vek súťažiacich je 15 rokov, v tíme však musí byť aspoň jedna plnoletá osoba.

Štart bude 09.06.2019 o 14.00 hod. v Univerzitnom parčíku a hra sa uskutoční za každého počasia. Organizátori odhadujú, že bude trvať štyri až päť hodín.

Link na event FB:
https://www.facebook.com/events/337253026982546/

Ulož ako PDF
Napísal 20. mája 2019 11:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.