reklama

Na Družbe pribudne 10 nových lokalít s polopodzemnými kontajnermi

Desať nových stojísk s polopodzemnými kontajnermi pribudne na sídlisku Družba. Mesto vybralo konkrétne lokality a vypísalo verejnú súťaž na zhotoviteľa stavebných prác.

Predpokladaná hodnota dodávky kontajnerov a stavebných prác v desiatich lokalitách je 255-tisíc eur s DPH. Konečnú cenu určí až verejné obstarávanie.

Všetky stojiská budú vybavené polopodzemnými kontajnermi s užitočným objemom 5 metrov kubických na komunálny odpad, rovnakým objemom na plasty, aj na papier.

Osem stojísk bude mať aj kontajner na sklo s objemom 3 metre kubické, v dvoch prípadoch budú inštalované kombinované kontanery s objemom dvakrát 2,4 metra kubického.

Ilustračné foto

Nové polopodzemné kontajnery naplánovanlo mesto umiestniť na Spartakovskej 1, 13 a 19, na ulici Vladimíra Clementisa č. 11, 42 a 51, na Hlbokej 26, Tehelnej 19, Juraja Slottu 18 a Teodora Tekela 12.

Stavebné práce si podľa projektovej dokumentácia nevyžadujú zvláštnú prípravu územia, v niektorých prípadoch bude nutné preložiť inžinierske siete, alebo napríklad stĺp verejného osvetlenia či optický kábel.

Nové stojiská polopodzemných kontajnerov nahradia jestvujúce stojiská s 1100-litrovými zbernými nádobami. Súčasťou prác bude aj demontáž oplotenia pôvodných stojísk.

Lehota na predkladanie ponúk trvá do 8. novembra 2019. V prípade úspešnej súťaže a podpise zmluvy by prvé práce mohli začať najskôr v druhej polovici novembra alebo na začiatku decembra tohto roka.

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2019 9:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Družbe pribudne 10 nových lokalít s polopodzemnými kontajnermi”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.