reklama

Župa pokračuje v nákupe novej techniky. Po nákladiakoch obstaráva 25 traktorov s príslušenstvom za takmer päť miliónov

Trnavská cestná spoločnosť, organizácia zabezpečujúca správu a údržbu ciest na území Trnavského samosprávneho kraja (TTSK), vyhlásila v krátkom čase ďalší tender na nákup techniky.

Avizovaná obnova zastaraného vozového parku pre cestárov v Trnavskom samosprávnom kraji pokračuje ďalším kolom.

V novembri 2019 vyhlásila Trnavská cestná spoločnosť verejnú súťaž na dodávku 34 nákladných áut s príslušenstvom v predpokladanej hodnote 9,6 milióna eur s DPH.

Druhý tender sa týka obstarania traktorov a technického príslušenstva v predpokladanej hodnote 4,9 milióna eur s DPH.

Ilustračné foto

Predmetom zákazky je dodávka 25 kusov traktorov, rovnaký počet priekopových ramien s kosačkou, 20 kusov závesných radlíc za traktor, desiatich traktorových čelných nakladačov, jedenástich kusov šípových radlíc pre traktor, 12 kusov podzvodidlových kosačiek, 12 čističov priekop, 12 agresívnych kief, 12 kusov orezávačov vegetácie, dvoch štiepkovačov za traktor, troch kusov lesných fréz za traktor, štyroch fréz na pne za traktor, štyroch fréz na zrezávanie krajníc s dopravníkom, štyroch fréz na tvorenie priekop a štyroch asfaltových fréz na vysprávku výtlkov.

Obstarávateľ požaduje, aby bol predmet zákazky dodaný ako súbor tvoriaci technicky funkčné technologické celky. Trnavská cestná spoločnosť teda požaduje od účastníkov verejnej súťaže kompletnú dodávka traktorov plne kompatibilných s prídavnými zariadeniami a príslušenstvom.

Traktory, rovnako ako v predchádzajúcej súťaži obstarávané nákladné autá, budú cestári využívať nielen na zimnú údržbu, ale aj na rôzne ďalšie činnosti spojené so správou a údržbou cestnej siete.

Na nákup techniky použije Trnavský samosprávny kraj vlastné, respektíve úverové zdroje.

Lehota na predkladanie ponúk pre uchádzačov uplynie 13. januára 2020, v prípade úspešného ukončenia súťaže a výbere dodávateľa chce mať Trnavská cestná spoločnosť novú k techniku k dispozícii v prvom polroku budúceho roka.

Ulož ako PDF
Napísal 10. decembra 2019 9:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.