reklama

Po Trnave sa pohybuje dvojica zlodejov. Obeť okradnú o mobil priamo pred jej očami

Po Trnave sa pohybuje dvojica mužov, ktorá kradne v kanceláriách. V jednej trnavskej firme sa im v pondelok 2. marca 2020 podarilo ukradnúť dva mobilné telefóny.

Spôsob krádeže je jednoduchý: muži hovoriaci kombináciou angličtiny a cudzieho jazyka prídu do firmy a v rukách držia papiere. Upútajú pozornosť osadenstva kancelárie a popritom papierom veľkosti A4 nenápadne prekryjú mobil položený na stole.

Pritom sa stále snažia udržiavať očný kontakt so svojou obeťou a odpútať pozornosť od stola. Po malej chvíli zoberú nielen položený papier, ale spolu s ním aj mobilný telefón. V momente, keď sú „hotoví“ a dostanú svoje, kanceláriu opúšťajú.
Kamery zachytili prácu zlodejov aj ich príjazd

„Mojim zamestnankyniam ukradli priamo zo stola firemné mobily, prišli sme o niekoľko stoviek eur. Muži boli podľa všetkého cudzinci. Mám informácie, že takýmto spôsobom už kradli aj v iných trnavských firmách. Prípad sme ohlásili na polícii,“ povedal nám majiteľ spoločnosti, ktorá sa stala obeťou krádeže.

Muži vo veku 25-35 rokov zaparkovali striebornú Kiu priamo pred sídlom spoločnosti.

Majiteľ postihnutej firmy zverejnil videá z kamier inštalovaných v interiéri aj pred vstupom do budovy na tejto stránke.

Videá zachytávajú celý priebeh krádeže a ukazujú, akým spôsobom zlodeji pracujú.

„Chcel by som upozorniť ľudí, aby si na tieto osoby dávali pozor a nenaleteli im,“ doplnil.

Ulož ako PDF
Napísal 3. marca 2020 9:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Krimi, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.