reklama

COVID-19: Trnavská župa už otestovala všetkých zamestnancov zariadení sociálnych služieb

Trnavská župa, v spolupráci so spoločnosťou Medirex, už otestovala všetkých aktívnych zamestnancov župných zariadení sociálnych služieb.

„Spolu bolo testovaných 1 048 zamestnancov. Negatívne výsledky malo 1 045. V troch prípadoch bolo testovanie chybné a bolo potrebné ho zopakovať. Momentálne sa čaká na výsledky. Zamestnanci sú testovaní prostredníctvom tzv. PCR testov,“ informoval župan Jozef Viskupič.

Ilustračné foto

Trnavská župa zároveň spustila plošné testovanie všetkých klientov sociálnych zariadení.

Testovanie prebieha prostredníctvom rýchlotestov, ktoré dal k dispozícií štát prostredníctvom Správy štátnych hmotných rezerv SR.

„Kompletné výsledky testovania klientov budú k dispozícii v priebehu niekoľkých dní,“ doplnil Viskupič.

Ulož ako PDF
Napísal 8. mája 2020 0:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.