reklama

Trnavská radnica bude kvôli koronakríze prehodnocovať žiadosti o dotácie

Aj tento rok prejavilo množstvo Trnavčanov záujem o dotáciu od Mesta Trnava. Termín na podanie žiadostí bol do 14. februára 2020, do bežného procesu ich vybavovania však zasiahla pandémia koronavírusu, ktorá ovplyvnila nielen chod mestského úradu, ale aj finančnú stránku mesta, konštatuje radnica v tlačovej správe.

Okrem obmedzenia investičných akcií, zrušenia podujatí, znížení mzdy zamestnancov samosprávy a iných šetriacich opatrení pozastavilo Mesto Trnava aj poskytovanie dotácií.

Ilustračné foto

„Situácia sa postupne stabilizuje a samospráva priebežne vyhodnocuje finančné dopady na rozpočet mesta. Z tohto dôvodu sa žiadosti o dotáciu, ktoré záujemcovia predložili vo februári tohto roka, budú opätovne prehodnocovať,“ informuje Mesto Trnava.

„Žiadosti, ktoré sme prijali, sú spracované, je ich však treba nanovo posúdiť s ohľadom na aktuálne podmienky. Žiadateľov budeme po prehodnotení kontaktovať,“ povedal Michal Špernoga, vedúci odboru školstva, mládeže a športu Mestského úradu v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 22. mája 2020 8:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavská radnica bude kvôli koronakríze prehodnocovať žiadosti o dotácie”

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.