reklama

Trnavská nemocnica pripravuje pre budúce mamičky virtuálnu prehliadku pôrodnice na internete

Fakultná nemocnica Trnava organizuje vždy v prvý pondelok v mesiaci prehliadku pôrodnice, na ktorú môžu prísť budúce mamičky, aby sa oboznámili s prostredím pôrodnice. Z dôvodu ochrany rodičiek v súvislosti s COVID-19 vedenie FN Trnava prehliadky pôrodnice zrušilo. Nahradí ich však virtuálna prehliadka, informuje hovorca FN Matej Martovič.

Fakultná nemocnica v spolupráci s IT spoločnosťou Opium.system uskutoční virtuálnu prehliadku pôrodnice.

„Budúce mamičky si budú môcť z pohodila domova prezrieť prostredie pôrodnice s výkladom vedúcej sestry. Pôjde o 360° prehliadku, čo znamená, že záujemcovia si budú môcť pozrieť celú pôrodnicu, ako keby sa v nej nachádzali,“ povedal Martovič.

Ilustračné foto

Virtuálna prehliadka sa uskutoční v utorok 25. augusta 2020 o 14:00 na YouTube kanáli FN Trnava. Link TU.

Spolupráca Fakultnej nemocnice Trnava a firmy Opium.system na projekte je unikátna, keďže trnavská nemocnica bude prvá na Slovensku, ktorá bude realizovať 360° prehliadku oddelenia naživo.

Budúce mamičky môžu položiť pred virtuálnou prehliadkou otázky, ktoré ich ohľadom pôrodu a pôrodnice zaujímajú.

Otázky môžu posielať cez formulár na stránke http://bit.ly/FNotazky.

Ulož ako PDF
Napísal 22. augusta 2020 10:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavská nemocnica pripravuje pre budúce mamičky virtuálnu prehliadku pôrodnice na internete”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.