reklama

Trnavská župa vo svojich centrách prekročila hranicu 150-tisíc zaočkovaných

Trnavská župa prekročila počas víkendu 5. a 6. júna 2021 hranicu 150-tisíc podaných dávok vakcín proti ochoreniu Covid-19.

Trnavský samosprávny kraj pokračoval cez víkend v očkovaní vo všetkých piatich župných veľkokapacitných očkovacích centrách.

Podali 20-tisíc vakcín, z toho vyše 11-tisíc ľudí dostalo vakcínu od spoločnosti Pfizer, viac ako 6000 vakcínu od AstraZeneca a takmer 2500 záujemcov zaočkovali vakcínou od Moderny.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Na zabezpečenie plynulosti očkovania vo svojich centrách župa hľadá dobrovoľníkov s vekom nad 18 rokov. Vítaní sú všetci záujemcovia s chuťou pomôcť a tak prispieť k čo najskoršiemu návratu k bežnému životu.

Informácie o očkovaní, v slovenskom aj maďarskom jazyku ako aj mapy očkovacích centier trnavskej župy sú dostupné na https://zdravazupa.sk/korona/#ockovanie.

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2021 22:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.