reklama

V Trnave budú advokáti poskytovať bezplatné právne poradenstvo

Slovenská advokátska komora v spolupráci s Trnavskou univerzitou bude 27.apríla 2022 od 9:00 do 14:00 poskytovať bezplatné právne poradenstvo pre verejnosť.

V rámci Dňa advokácie si Slovenská advokátska komora pripomína prijatie zákona o slobodnom a nezávislom výkone advokátskeho povolania.

Tento sviatok komora oslavuje poskytovaním bezplatných právnych rád občanom.

Záujemcovia o právnu pomoc sa budú môcť poradiť s advokátmi v stredu 27. apríla 2022 v čase od 9.00 do 14.00 hod. v priestoroch Právnickej fakulty Trnavskej univerzity na Kollárovej ulici 10.

Pre bezplatnú právnu pomoc si môžu prísť občania Slovenskej Republiky aj utečenci.

Ulož ako PDF
Napísal 18. apríla 2022 10:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.