reklama

FestHry pozývajú do Mestskej športovej haly milovníkov spoločenských hier a hračiek všetkých vekových kategórií

V každom z nás ešte doznievajú tie krásne pocity očakávania a radosti, ktoré sme prežívali pri otváraní vianočných darčekov. Už o niekoľko dní môžete podobné pocity prežívať znovu. Každým otvorením škatule so spoločenskou hrou otvárame zakaždým nový svet. Svet rozprávok, zvierat, budovania miest, osídľovania krajín, riešenie záhad či vesmírnych dobrodružstiev. Precvičte si postreh, kreativitu, strategické myslenie alebo sa spoľahnite na svoje šťastie.

Všetky tieto zázračné škatule nájdete počas jediného víkendu 3. – 5.februára 2023 v Mestskej športovej hale v Trnave.

Po vynútenej COVID prestávke pokračuje Mestská rada mládeže v Trnave v spolupráci s Mestom Trnava a ihrysko.sk v organizovaní tradičného a obľúbeného podujatia s neopakovateľnou atmosférou pre všetky vekové kategórie.


FestHry v Mestskej športovej hale

Nebudú chýbať logické, strategické, kartové, rýchle postrehové či zábavné párty hry, stavebnice, hlavolamy, stolný futbal, air-hockey a ako každý rok i nafukovacie atrakcie.

Aby sa zabavili aj najmenší návštevníci, organizátori nezabudli na detský kútik, tvorivé dielne a sprievodný program.

FestHry ponúknu opäť možnosť odniesť si aj jednu zo zaujímavých cien od partnerov podujatia. Stačí sa zapojiť do turnajov a súťaží.

Pri hrách budú ako vždy k dispozícii promotéri, aby vysvetlili pravidlá alebo sa hry zahrali.

Organizátorom podujatia je Mestská rada mládeže v Trnave, Mesto Trnava a ihrysko.sk. Viac informácií o podujatí nájdete na facebookovom profile FestHry Trnava – festival hier, hračiek a zábavy.

Ulož ako PDF
Napísal 26. januára 2023 9:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.