reklama

Tento týždeň budú prebiehať úpravy svetelnej križovatky na Nitrianskej ulici, nasledovať majú semafory na Hlbokej pri poliklinike

Po renovácií križovatky na Dohnányho a Stromovej sa má v pondelok 19. júna 2023 začať aj s úpravou dopravnej signalizácie na Nitrianskej a Priemyselnej. Predpokladaný termín trvania rekonštrukčných prác je do 23. júna, informovalo mesto Trnava.

„Hlavným cieľom modernizácie je zlepšenie prejazdnosti a zvýšenie bezpečnosti dopravy v meste. Podstatou projektu inteligentných križovatiek je zbieranie reálnych dát o dopravnom prúde, ktoré budú slúžiť na tvorbu nových riešení pre dopravné situácie,“ pripomína radnica.

O týždeň neskôr, od 26. do 30. júna 2023 majú modernizovať svetelnú križovatku ulíc Hlboká – Starohájska.

Mesto postupne upraví do režimu „Smart“ všetky svetelné križovatky v Trnave.

Počas výmeny dopravných zariadení bude dočasne vypnutá svetelná signalizácia a dopravu bude usmerňovať dočasné dopravné značenie.

Mestská samospráva sa za obmedzenia v premávke ospravedlňuje a prosí vodičov o trpezlivosť pri prejazde križovatkami počas prác.


Križovatka Nitrianska – Priemyselná

FOTO: trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 19. júna 2023 12:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.