reklama

Mesto pozýva seniorov na prechádzku mestom

Mesto Trnava a Stredisko sociálnej starostlivosti pozývajú seniorov na pochod zdravia.

Stretnutie začína 12. júna o 9.30 pred radnicou, štart je o pol hodinu neskôr.

Prechádzka mestom je naplánovaná na trase Divadelná ulica – Františkánska – Promenáda – Ružový parčík – Kapitulská – lávka na Družbe – Senior Park – Mestský amfiteáter.

Pochod zdravia seniorov organizujeme už po piatykrát. Cieľom podujatia je zvýšiť pohybové aktivity seniorov v meste, posilniť súdržnosť denných centier medzi sebou, a zároveň osloviť bežných seniorov, aby sa viac zapájali do aktivít v meste. Chceme tiež poukázať na to, že aj vo vyššom veku sa dá aktívne tráviť voľný čas,“ poznamenala organizátorka akcie Ingrid Huňavá z Kancelárie Zdravé mesto sociálneho odboru na mestskom úrade.

Záujemcovia sa môžu na Pochod zdravia seniorov prihlásiť do 7. júna na mestskom úrade v kancelárii č. 168 alebo na telefónnom čísle 033/32 36 168.

Podujatie sa uskutoční za každého počasia.

pochod-seniorov

Ulož ako PDF
Napísal 3. júna 2013 9:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

1 komentár pre “Mesto pozýva seniorov na prechádzku mestom”

  1. 1
    toľký záujem says:

    a Šmejdi ich pozývajú 10. do hotela na Kačací Hody.

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.