reklama

Vodiči si spravili na okraji Trnavy príručné smetisko

Len pred niekoľkými dňami sme na našom portáli zverejnili prípad, kedy si manželská dvojica z Trnavy pomýlila priekopu vedľa cesty medzi Modrankou a Zelenčom so smetiskom. V článku sme okrem iného konštatovali, že Slovensko bohužiaľ oplýva týmto neduhom a vedľa našich ciest, kde doslova môžete po odpadkoch kráčať, je nepreberné množstvo.

Dnes sme sa našli na výpadovke z Trnavy v smere na Bučany jedno miesto, ktoré naše názory o tuposti a arogancii niektorých z nás len potvrdzujú.
Odstavnú plochu len niekoľko metrov za značkou oznamujúcu koniec mesta využívajú najmä kamionisti. Občas tu prespia, oddyuchujú. Výsledok? Približne 50-metrový súvislý úsek plný bordelu, odpadkov, zbytkov potravín, plechoviek od piva, PET fliaš… Jednoducho zmes všetkého, čo už vodiči v kamióne alebo v aute nepotrebujú.

Ďalší komentár je zbytočný, pozrite si fotografie nasnímané v piatok 11. marca 2011 predpoludním:

Foto: trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 11. marca 2011 13:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vodiči si spravili na okraji Trnavy príručné smetisko”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.