reklama

Vodiči si spravili na okraji Trnavy príručné smetisko

Len pred niekoľkými dňami sme na našom portáli zverejnili prípad, kedy si manželská dvojica z Trnavy pomýlila priekopu vedľa cesty medzi Modrankou a Zelenčom so smetiskom. V článku sme okrem iného konštatovali, že Slovensko bohužiaľ oplýva týmto neduhom a vedľa našich ciest, kde doslova môžete po odpadkoch kráčať, je nepreberné množstvo.

Dnes sme sa našli na výpadovke z Trnavy v smere na Bučany jedno miesto, ktoré naše názory o tuposti a arogancii niektorých z nás len potvrdzujú.
Odstavnú plochu len niekoľko metrov za značkou oznamujúcu koniec mesta využívajú najmä kamionisti. Občas tu prespia, oddyuchujú. Výsledok? Približne 50-metrový súvislý úsek plný bordelu, odpadkov, zbytkov potravín, plechoviek od piva, PET fliaš… Jednoducho zmes všetkého, čo už vodiči v kamióne alebo v aute nepotrebujú.

Ďalší komentár je zbytočný, pozrite si fotografie nasnímané v piatok 11. marca 2011 predpoludním:

Foto: trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 11. marca 2011 13:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vodiči si spravili na okraji Trnavy príručné smetisko”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.