reklama

ARRIVA nakúpi šestnásť nových autobusov pre prímestskú dopravu v trnavskom regióne za vyše 3 milióny eur

Dopravná spoločnosť ARRIVA Trnava nakúpi šestnásť nových autobusov určených pre prímestskú dopravu v trnavskom regióne.

Predmetom zákazky je nákup autobusov prímestskej dopravy s nízkym nástupným prahom v počte 16 kusov s dĺžkou dvanásť metrov, vrátane riadiacich, kamerových, informačných, komunikačných a tarifných systémov a zabezpečenie ďalších tovarov a služieb súvisiacich s opravou a údržbou autobusov.

Predpokladaná hodnota zákazky je stanovená na 3,44 milióna eur s DPH, spoločnosť bude nákup financovať z vlastných prostriedkov.

Záujemcovia o účasť vo verejnej súťaži musia predložiť svoje ponuky do 18. júna 2021. V prípade úspešného ukončenia súťaže a podpise zmluvy s dodávateľom začne plynúť stanovená lehota 4 mesiace na dodanie nových autobusov.

Ilustračné foto

Hlavným kritériom pri posudzovaní ponúk v súťaži bude cena, na druhom mieste je lehota dodania a tretím posudzovaným kritériom je spotreba paliva.

ARRIVA požaduje, aby autobusy mali dĺžku najmenej 12 metrov, dvoje dvere (vpredu a v strede), minimálny počet miest na sedenie je stanovený na 45, na státie 26.

Autobusy budú vybavené aj plošinou pre zdravotne hendikepovaných cestujúcich, dodávateľ musí vybaviť autobusy GPS systémom, palubným počítačom, WiFi routerom či kamerovým systémom, ktorý bude sledovať situáciu vo vozidle a priestor nástupu a výstupu cestujúcich. Kamerový systém bude zároveň ukladať nahrávky na záznamové zariadenie.

Motoricky pôjde o autobusy na naftový pohon, požadovaný je minimálny výkon 200 kW (272 koní), agregát musí spĺňať emisnú normu Euro 6d.

Ulož ako PDF
Napísal 24. mája 2021 10:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.