reklama

Dopravná spoločnosť ARRIVA kúpi deväť kratších autobusov pre prímestskú dopravu v trnavskom regióne

Spoločnosť ARRIVA Trnava v krátkom slede vyhlásila druhú verejnú súťaž na dodávku deviatich nových autobusov určených pre prímestskú dopravu v trnavskom regióne. Tentoraz hľadá dodávateľa deviatich autobusov s dĺžkou 8,5 metra v predpokladanej hodnote takmer 1,5 milióna eur s DPH.

Pred týždňom zverejnila dopravná spoločnosť ARRIVA Trnava podmienky tendra na dodávku šestnástich nových autobusov s dĺžkou 12 metrov za 3,44 milióna eur s DPH.

Svoj autopark plánuje ARRIVA v najbližších mesiacoch doplniť aj o deväť kratších autobusov s dĺžkou 8,5 metra.

Predmetom zákazky je nákup autobusov prímestskej dopravy s nízkych nástupným prahom v počte 9 kusov, vrátane riadiacich, kamerových, informačných, komunikačných systémov, prípravy na tarifný systém a zabezpečenie ďalších tovarov a služieb súvisiacich s opravou a údržbou autobusov.

Ilustračné foto: ARRIVA

Záujemcovia o účasť vo verejnej súťaži musia predložiť svoje ponuky do 24. júna 2021. V prípade úspešného ukončenia súťaže a podpise zmluvy s dodávateľom začne plynúť stanovená lehota 4 mesiace na dodanie nových autobusov.

Hlavným kritériom pri posudzovaní ponúk v súťaži bude cena, na druhom mieste je lehota dodania a tretím posudzovaným kritériom je spotreba paliva.

Súťaž prihlásených subjektov bude prebiehať formou elektronickej aukcie.

ARRIVA požaduje, aby autobusy mali dĺžku 8,5 metra, dvoje dvere (vpredu a v strede), minimálny počet miest na sedenie je stanovený na 18, na státie desať.

Autobusy budú vybavené aj plošinou pre zdravotne hendikepovaných cestujúcich, dodávateľ musí vybaviť autobusy GPS systémom, palubným počítačom, WiFi routerom či kamerovým systémom, ktorý bude sledovať situáciu vo vozidle a priestor nástupu a výstupu cestujúcich. Kamerový systém bude zároveň ukladať nahrávky na záznamové zariadenie.

Motoricky pôjde o autobusy na naftový pohon, požadovaný je minimálny výkon 120 kW (163 koní), agregát musí spĺňať emisnú normu Euro 6d.

Ulož ako PDF
Napísal 31. mája 2021 7:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.